Dobre rano, poradite prosim kam zajit s prckem 1,5 roku v hradci kralove? Nebo i my co bychom nemeli vynechat? Dekuji 🙂 ❤️
Rytířské Hradiště za lesním hřbitovem,mazurovy chalupy
20. črc 2019
Souhlas se vším výše. Přidám jen ZOO Stěžery, u Obřího akvária je přírodovědné centru+ jsou venku kozy, Pohádková stezka na Výskyt, po Hradečnici na prasátka, popř.krytý bazén nebo Tongo
20. črc 2019
Pridávám ještě kukuřicne bludiště.
20. črc 2019
agaja44
autorMoc dekuji devcata, zitra urcite neco vyzkousime 🙂
20. črc 2019
Na soutok, alias Jiraskovy sady.. Je tam hriste, stromy, kytky, "tunel"(v tom veku syna fascinoval 😃), a na spici kachny a nutrie. Pak se dá jít pres jez Hucak podel vody smerem do mesta a tam jsou velke piskovcove sochy, i takove velke zvony, taky fajn "zabava".
Anebo u druhého vstupu je kousek zimní stadion a tam je ted MS v karate 😃
Nebo Simkovy sady, tam je taky hriste, resp. 2, proti většímu "rotunda" s občerstvením a posezenim a mlhovistem, a kolem voda a kachny, kachny,..
No anebo jestli echt přírodu, tak do lesa na "Hradiště", takovy areál ala středověka pevnost, uvnitr hriste, pisek,.. Je to kousek za lesním hrbitovem. Fajn cesta je tam od zdene boudy, tam je i ptačí stezka-infotabule (pokud stahnete aplikaci, staci vyfotit qr a spusti se hlasy ptáků z tabule), a podel cesty umela zvířátka v zivotni velikosti.
Anebo třeba k Biricce.
A kdyby do města, tak třeba kolem fontánek-pred nádražím např, nebo na Ulrichove náměstí.
Anebo tu je i "akvarium" s morskejma rybama, ale tam je myslim pruvodce, tak nevim jak by se to prckovi líbilo cekat a prizpusobovat se. Navíc misty šero..
Anebo na koupaliště ma Flosnu, jsou tam i brouzdaliste i pro úplný prtata.
Ostatni snad i neco přidají, určitě jsem na neco zapomnela 😉