icon
8 / 142
Jednoduchá teplá čepička
avatar

perfektní a co střih podělíš se?

4. říj 2010
avatar

jezís ta je skvělá...Aja je jako model no 1

4. říj 2010
avatar

Anit pardon v tý čepici bych tě vážně nepoznala

4. říj 2010
avatar

Prosím pošlete mi do IP návod? Děkuji.

25. únor 2011
avatar

@beautynka Já to střihla od oka,ale změřím a udělám střih a večer to sem dám.

25. únor 2011
avatar

@agamka38 To bude super, všechny výtvorečky jsou nádherné.

25. únor 2011
avatar

ty jo ta vypadá jako kupovaná přečtu si návod až ho sem dáš🙂

25. únor 2011
avatar

No ta je boží,šup sem s návodem :o)

28. únor 2011
avatar

@olcab Díky,já jsem nějaký návod sesmolila,ale nevím,jestli se to sem může dávat 🙂

28. únor 2011
avatar

teda taky zírám, šikovná maminka. Mohu také poprosit o návod? díky moc.

2. bře 2011
avatar

Ta je boží🙂 Malá i čepička🙂

11. bře 2011
avatar

Zdravím, jste úžasně šikovná maminka 🙂 Jestli by to nevadilo, můžu taky poprosit o střih. Díky moc.
Všechny výtvory jsou překrásné.

15. bře 2011
avatar

úžasná čepica 😵

27. bře 2011
avatar

ta je dokonalá 🙂 🙂 🙂

28. bře 2011
avatar

@nerreidda Moc díky.🙂

28. bře 2011
avatar

dokonalá 😵

30. bře 2011
avatar

krásná 🙂 mohu také poprosit o návod, děkuji .-)

15. čer 2011
avatar

@pawlina díky,návod mám snad ještě uložený ,tak pošlu,ale potřebuju mailovou adresu.

15. čer 2011
avatar

listuju právě Tvým albumem. Ty si taááák šikovná!!!!! Hlavně to ušetří nemalej peníz!... mohla bych Tě taky poprosit o střih, je-li to možné DĚKUJU MOC!!

26. črc 2011
avatar

@zet83 Díky,střih Ti přepošlu,potřebuju ale mailovou adresu

26. črc 2011
avatar

No je úžasná,mohu poprosit taky střih na mail?Olga.Brandejsova@seznam.cz

10. říj 2011
avatar

@olcab Tak jsem to poslala,snad se Vám to v mailu objeví.🙂

10. říj 2011
avatar

@agamka38 jojo přišlo to ,ještě jednou díky,tak se snad zadaří 🙂

11. říj 2011
avatar

@agamka38 to jsou luxusní kousky, já koukám a závidím šikovnost, já byc to nedala ani snad s návodem 😀

19. led 2012
avatar

prosííím taky o sřih 🙂 Maribea89@seznam.cz

25. dub 2012
avatar

@maribea Snad to ještě najdu někde v mailech,tak přepošlu 🙂

26. dub 2012
avatar

děkuju moc 🙂

26. dub 2012
avatar

ta je supprovní taky poprosím o střih, můsím tě moc pochválit, si šikovná že tak krásně šiješ a zvládáš děti 🙂 klobouk dolů

10. zář 2012
avatar

@kfitecko23 Zkusím ten střih s návodem ještě najít,pošli mi mail prosím 🙂

10. zář 2012
avatar

@agamka38 poslala jsem zprávu

10. zář 2012