
77 / 142
Ta barva se mi fakt líbí
:D to jsou hotl chlapi , no :D Jsem se schválně zeptala teď svého, jaká barva je levandulová, no překvapil, uhádl už na druhý pokus.... jinak je vše bílé, černé,modré, zelené, červené .....nějaká levandulová, meruňková, tyrkysová, na to potřebuje Google :D
26. črc 2011
Přesně takovou barvu máme v ložnici 🙂 Když jsme vymalovali, tak to manžel nazval "lesíčkem", a trochu se prý děsil, ale jak to ráno uschlo do takovéto méně výrazné, tak byl spokojený. A teď po pár letech se těším, jak to zase pořádně vymaluju na křiklavo :D