Ahojky je tu nekdo z olomouce ? Mam 2 otazky 😀
Já
15. črc 2018
agneska7
autorCinestar je tam co globus? A pamatuju si ze do globusu jezdil primo autobus jezdi porad? Jsem z oder a chystame se tam tak jen abych nebyla uplne mimo :D
15. črc 2018
Jezdí tam autobus č. 27
15. črc 2018
Večer uz jen taxi za 89 kc ( vb)
15. črc 2018
Když budu vědět tak z odpovím