Holky jak vaříte dětem na první zkoušku žloutek? Vejce uvarite na tvrdo a rozeberete nebo si za sirova rozdělite žloutek od bílků a uvarite dohromady se zeleninou?
Uvarim vejce na tvrdo a pak rozeberu.
4. dub 2019
Oddelim zloutek a zavarim ho do zeleniny ;)
4. dub 2019
Já dávala natvrdo a obrana od bilku 😉 ale asi je to jedno...
už se tesim za chvíli nás to zase taky čeká 😁
5. dub 2019
Na tvrdo a rozeberu.