icon

holky moc prosím co na potníčky u 8 mesíčního chlapečka? má je nad zadečkem kde je ještě plinka takže se mu to tam asi dost zapotilo a má osypaný teměř cca 5 cm nad zadečkem .má to i dost červené . zatím jsem mázla sudocreamem snad jsem neudělala chybu :(

avatar

Já vždy dala fakt silnou vrstvu sudika a vždy to postupně ustoupilo...

7. čer 2019
avatar

anebo potirat hodne silnym cernym cajem

7. čer 2019
avatar

Sudocrem dobrý nebo cokoli se zinkem jiného.Moje se osypavala od zubů a pomáhal zinek nebo ještě víc ichtamol. Volně prodejný neopythiol.

7. čer 2019