Holky prosím od kdy může dítě jídlo se základem ( lehce osmažené cibulky ) na přípravu např. Omáčky. A od kdy koření např. Libeček, majoránka, česnek?
Já to nějak neřešila tak od 7mi měsíců
29. dub 2019
libeček a majoránku měla ve skleničce od 8.měs
29. dub 2019
Libecek jsem našla od 8mi měsíců. Já dnes dala lístek vyvarit. Je mu 7 a půl.
29. dub 2019
Dala bych cca od 10ti měsíců - cibuli. Koreni klidne dřív, trochu do polévky, cesnek v polévce povarit, syrovy ne (ten holky nechteji ani ted ve 3 a 5 letech)