Holky prosim od soboty mi vystreluje bolest nad levou pulku zadku . bolest vystreli vetsinou ve stoje pri chuzy a sem tam i kdyz jsem proste v klidu ( obic krec to neni to poznam a asi by ani nebyla tak casto na stejnem miste ) k dr jsem jit nechtela ale vypada to ze asi budu muset a chtela jsem se zeptat kam vlastne jit ? Na chyru? A ja si myslim ze bude chtit delat RTG. Ale na ten se mi moc nechce jsem 30tt . a kdyz mu reknu ze RTG nechci tak me urcite posle do haje proc tam chodim . jde to zjistit i jinak treba ultrazvukem ?
@katzenka18 a jak ti to zjistili?
@agneska7 no mluvila sem se setrou z ortopedie a znamej ma kurz na masaze a mel stejny problem co ja mel to skriply sedaci nerv. Jedine co pomahalo davala sem si na zada neco tepleho
RTG ti nikdo chtit delat nebude. Na chire tohle rozhodne resit nebudou (chyra nevim co je), kdyz uz tak neurologie, ortopedie, rhb ambulance.
Najdi si v okoli nejakeho dobreho fyzioterapeuta, ktery dela Dornovku -
http://www.dornova-metoda.com/dornova-metoda-ma... . Potrebujes zrejme srovnat kycle, obratle , nekde se ti mozna neco spatne pohnulo. Dornovka ti pomuze. Vetsinou samotna pricina neni presne v bode, kde to boli, ale je to jen dusledek spatneho postaveni uz od chodidel smerem nahoru.
Nevim teda jestli je to to same ale mela jsem stejne bolesti celé
tehotenstvi a nic na to neni je to skripnuty sedaci nerv