icon

Holky vůbec se v tom nevyznám , domácí výroba klobás ,to stačí když si koupím tyhle nástavce k obyč ručnímu mlýnku na maso ?

avatar

Delame domaci salsicie na elektrickem mlynku/robotu a je tam nastavec podobny tomu prostrednimu. Jde to dobre a jsou moc dobre👍 takze myslim ze ok, ale bude to makacka.

14. bře 2021
avatar

Jeee, to mě taky zajima - kde sháníte strivka na klobasky?

14. bře 2021
avatar

@mamazesamoty standartne na objednani v kazdem reznictvi 🙂

14. bře 2021
avatar

Ano. Máme tady ty nadstavce a stačí to

14. bře 2021
avatar

@xmele004 díky ❤️

14. bře 2021
avatar

@mamazesamoty my kupujeme v makru a daji se koupit i normalne online

15. bře 2021
avatar
15. bře 2021
avatar
15. bře 2021