Holky když mi ted přišel poslední rodicak v lednu. Tak je to jako za prosinec ze jo? Jde mi o to ze je malej nemocný a ja chodím Do práce tak jestli S nim muzu byt doma a zaplatí mi ošetřování
Ano proplati. V rijnu jsem nastoupila zpet do prace,RP mam do brezna, po par dnech jsem musela na OCR a dny ktere jsem byla s dcerou doma jsem dostala zaplacene
15. led 2017
Nikdo neví?