Je tu nějaká maminka co ma dítě s dysfazií řeči ?
Hodně dětiček s dysfaziemi je ve skupince Jiný svět našich dětí...Náš jiný svět
Ano?
Ano, já a chodím do výše uvedené diskuze 🙂
Mám kloučka, 4 roky, vývojová dysfázie smíšená
Kamarádka má 5 letou holčičku s dysfázií co nerozumí mluvenému a ještě k tomu má i něco jinýho,ale nic vážného,jen už nevím co.Nechápe,když jí řeknou jdeme do kina,ona neví o co jde.Mluví na ní jak na 2-3 leté dítě.Za mě jí v tom spíš podporujou,oni si myslí,že jí v tom rozvíjejí.Ještě nedávno jí říkali jdeme cáky cáky (se koupat) nebo koupíme kolo s dírou ( donut).Teď jsme se delší dobu neviděli,ale chovají se k ní přibližně stejně.Údajně se víc rozmluvila,ale nepříjde mi.Ta holčička je pořád stejná a jiná než naše.Když to srovnám je opravdu na úrovni tak 3 letého dítěte.Chodí do speciální školky,kde se jí údajně pořádně věnujou.
a švagrová má 6 letýho kluka,ten nevím jakou má přesnou dysfázii,ale je na tom poměrně dobře.Dostane akorát odklad se školou,ale jinak celkem dobrý.
@sisstin a ma i par vybornych clanku na blogu