A nepodvrkla se ti noha nebo neco?
30. črc 2018
tuková, vodová, ale nejsem doktorka .-), hybe se, když na ni sahnes, boli?
30. črc 2018
ajina17
autor@kackakastanka neboli...je to tuhé až tvrdé
31. črc 2018
Mohu se zeptat co to nakonec bylo za otok? Stejná boule se mi vytvořila také. Bylo třeba lékaře nebo zmizela sama? Děkuji S.
20. bře 2019
Moc děkuji, stáhnul jsem to obinadlem a zkusím to masírovat, manželka měla něco podobného na ruce a to se časem ztratilo tak ještě počkám.
20. bře 2019

nemáš nové boty?a ta boule bolí?