icon

Je tu prosím nějaká doktorka? Udělala se mi na nártu takovahle boule ...neví někdo z čeho to může být? Nikde jsem se nepraštila...zítra jdu k Dr

avatar

nemáš nové boty?a ta boule bolí?

30. črc 2018
avatar

A nepodvrkla se ti noha nebo neco?

30. črc 2018
avatar

tuková, vodová, ale nejsem doktorka .-), hybe se, když na ni sahnes, boli?

30. črc 2018
avatar
ajina17
autor

@kackakastanka neboli...je to tuhé až tvrdé

31. črc 2018
avatar

Mohu se zeptat co to nakonec bylo za otok? Stejná boule se mi vytvořila také. Bylo třeba lékaře nebo zmizela sama? Děkuji S.

20. bře 2019
avatar
ajina17
autor

@standa111 je to ganglion... Je to rosol v té bouli a buď se ztratí nebo ne... Je dobré to masírovat... Když se neztratí tak vás dr odešle na ortopedii kde rosol odsaji nebo nějak odstraní

20. bře 2019
avatar

Moc děkuji, stáhnul jsem to obinadlem a zkusím to masírovat, manželka měla něco podobného na ruce a to se časem ztratilo tak ještě počkám.

20. bře 2019
avatar
ajina17
autor

@standa111 stažení je super 🙂

21. bře 2019