Maty je přihlášen do školky od září ale chci ho dat az od února je to možné nebo ne?
taky sme to tak měli ale školkovné sme museli platit už od září ale jen polovinu s částky
Většinou to možné je, platí tzv. udržovací poplatek, jinak by místo nedrželi 🙂
jde to ale musíte se domluvit ve školce a budete každý měsíc platit školné
Možné to je určitě, jen si budete muset platit školné i když chodit nebude 😉
Nic se neplatí už to mám zařízené
@petrabruskova
@asteria
@claire90
@bara88
@ajina17 tak to teda cumim... U nas v MŠ kde učím to tak je... V tom případě nechápu jsi si odvádějí počet vedených dětí atd... A nebo vezmou na tu dobu někoho jiného.... Tak hlavně, ať se vám tam líbí 😉
tak to já taky koukám, u nás se školné platit musí ,ať nastoupíš kdykoliv během roku ,už od září
to je dívné teda ,protože odvádět za to dítě nemusí přece
@bara88
@asteria
@petrabruskova u nás se skolkovne neplatí
Ty brdo... Tak to jsem snad nezazila... My protože jsme rekonstruována školka tak se platí minimum, ale aby nic....
@bara88
@petrabruskova ano,platí se jen strava
Tak v tom případě mate super město/ vesnici a platí to oni 😉
My platíme školku, když do ní Ada chodí - obědy, něco k tomu asi každý měsíc, ale ne moc.
Náš Pata byl přihlášený též od září,ale tehdy jsem se domluvila s ředitelkou,že nastoupí až po Vánocích a úplně bez problému 🙂