Pardubický kraj..nevíte kolikátého se odesílá rodičák?
Ja ho mam vzdy az 12.
6. zář 2015
záleží na bance, ale někdy od 10. - 12. max 🙂
7. zář 2015
Tak ČS nevím, ale ČSOB chodí 11.
7. zář 2015
Mam taky Cs, ted bude urcite az v pondeli.
7. zář 2015
Ja myslim, ze zalezi, kdy poslou podklady z tveho mesta do Pardubic. Kdyz dlouho nejde, tak volam tady u nas pani a ona se vzdy omlouva, ze mela dovolenou a nestiha...
7. zář 2015
mě chodí pravidelně 11týho, minule se mě stalo že přišel dokonce 10týho