icon

Zítra by měla být MS...

avatar

A asi nebudeeeeee 🤗🤗🤗🤗

26. zář 2018
avatar

Tak snad uz nedorazi 🙏

26. zář 2018
avatar

Ta už nedorazí 😬

26. zář 2018
avatar

tak bylo to kamarádky nebo tvoje🙂))))))))))))))))))))))))))))))

26. zář 2018
avatar

Ja jsem stejnu mela dva dny po ocekavane ms

26. zář 2018
avatar
ajina17
autor

@berenika39 je to kamarádky...my chceme až za rok 🙂

26. zář 2018
avatar

ty cíga za tim 😀 A jinak gratulujiiiii 😀

26. zář 2018
avatar
ajina17
autor

@zpch jo no 😁😁

26. zář 2018