icon

Zítra si děláme výlet do Ikei. Udělají nám návrh kuchyně? Pokud ano plati se za něj poplatek? Případně jaký. Děkuji

avatar

Udělají , jen tam budete čekat třeba 30 minut , než na vás přijde řada a nic se za to neplatí 😊

3. únor 2019
avatar

Kdyz se objednas na cas, tak sice za to zaplatis, ale pak ti to odectou az si kuchyn koupis.

3. únor 2019
avatar
ajina17
autor

@raniha a kolik to je ten poplatek?

3. únor 2019
avatar

@ajina17 doufam ze nekdo poradi presneji, plete se mi to s dalsimi, ale rekla bych te v ikee to bylo 200kc

3. únor 2019
avatar

Maji i online planovac, pokud si troufas sama. Pak jen vytisknes seznam dilu a jdes nakoupit.

3. únor 2019
avatar

V týdnu je v ikee mrtvo, čekat si myslím nebudete a neplatí se nic ... 😊

3. únor 2019
avatar
ajina17
autor

@patri22
@symcca
@raniha
@veinka tak stojí to 990,- kdy se cena odečte pokud u nich koupíme kuchyň a volné termíny na dnešek k rezervaci konzultace jsou plné...takže máme smůlu

4. únor 2019
avatar

@ajina17 To je dost celkem. No, my si to planovali sami online a pak jen nakoupili, takze poplatek zadny.

4. únor 2019
avatar
ajina17
autor

@symcca taky mi to přijde dost no

4. únor 2019
avatar
4. únor 2019