Zítra si děláme výlet do Ikei. Udělají nám návrh kuchyně? Pokud ano plati se za něj poplatek? Případně jaký. Děkuji
Kdyz se objednas na cas, tak sice za to zaplatis, ale pak ti to odectou az si kuchyn koupis.
3. únor 2019
Maji i online planovac, pokud si troufas sama. Pak jen vytisknes seznam dilu a jdes nakoupit.
3. únor 2019
V týdnu je v ikee mrtvo, čekat si myslím nebudete a neplatí se nic ... 😊
3. únor 2019

Udělají , jen tam budete čekat třeba 30 minut , než na vás přijde řada a nic se za to neplatí 😊