Taky dobré.
Nejlepsi 🙂
23. srp 2014
Jojo🙂
10. zář 2014
také ok🙂 ale linteo vedou, jsou nejvíc mokré, zato nivea zklamala, ale dobře se tahají ubrousky z balíčku
4. led 2015
Nejlepsi 🙂
Jojo🙂
také ok🙂 ale linteo vedou, jsou nejvíc mokré, zato nivea zklamala, ale dobře se tahají ubrousky z balíčku
taky jsme spokojení 🙂