Tak 100% využito, super věcička! :-)
Taky v tom klohním, akorát si netroufám na maso, 20min. napařování a salmonely mají pořád diskotéku..🙂. Ale na ovoce a zeleninu super.
3. srp 2014
alcar
autor@gepe tak u nás domácí pouze zelenina a maso. Ovoce jedině kupované (přesnídávky) a když domácí, tak jedině zakamuflované do kaše. masozeleninu dávám převážně s máslem, ale dávala jsem už i oliváč. A maso teda dělám zvlášť v kastrůlku, protože vytahuju rovnou z mražáku a nerozmrazuju, tudíž velký 20g kus by se mi na páře za 20 min neudělal. Ale jinak je to velký pomocník. Už teda částečeně rozmačkávám vidličkou nebo mixuju nahrubo, ale to moc nejde, protože tam sem tam zůstane velký kus.
31. říj 2014

Super vec to je, u nas skoro nevyuzita. Mlada nechce domaci jidlo.