chci se zeptat, zda máte některá zkušenost s vyšetřením zraku u dětí přístrojem Plusoptix. Prý to nehradí zdravotní pojišťovna, tak jestli to není vyhazování peněz. V rodině máme tupozrakost, tak proto
a tupozrakost je dědičná
21. zář 2013
alena36
autorno právě, proto se na to ptám http://www.plusoptix.zrak.cz/o-pristroji-plusop...
21. zář 2013
byly jsme na tom v březnu, stálo to 200,- a vyhozené peníze to určitě nebyly, máme klid na duši,že má očička v pořádku 🙂
21. zář 2013
alena36
autorne mě šlo jen o tom, jestli ten přístroj je "funkční", aby to nebyla zase nějaká habaďůra na maminky, pokud je to OK, tak je jasný, že to vyhozený peníze nejsou
21. zář 2013
nevím jakej přístroj myslíš, ale naše dr. má přístroj, kdy zrak vyfotí a vyjede ji vada....stojí to u nás 200,- a malýmu zjistili vadu, teď jdeme na oční