Holky, jak se se projevuje zánět spojivek? Volali ze školky, že má Daník asi zánět spojivek, ale ráno oči červené neměl a ani mu z nic nic neteklo. Nebo jenom blbá učitelka a plaší při každém pupínku? Ono nestačí, že mám nohu v gipsu....ještě tohle
Já jsme ráno nemohla otevřít oči měla jsme je plné hnisu a byly červené
10. říj 2016
zarudnutí očí, jejich bolest nebo pálení, slzení a většinou i nějaký výtok, až skoro hnis, když je to rozjeté. Ono se to mohlo rozjet klidně až teď během rána. Ale rozhodně bych neříkala "blbá učitelka", ono je to totiž dost infekční a proto se nedivím, že to řeší. Pokud to zánět spojivek nebude, jedině dobře.