lidi dneska ukradnou fakt všechno - i boty
co rohožku ..nam odlepili umelou hmotu okolo kukátka :D
5. zář 2012
Nam se ztratila v kocarkarne zavlacka z voziku za kolo, nebo manzel na 10 min odlozil na chodbu barel od stuku (prazdnej, plastovej, pekne spinavej barel) a byl fuc.
5. zář 2012
mě zase věci z balkonu
5. zář 2012
co boty, ale nám ukradli rohožku :D