Proč jen moje děti nejí? Od narození řeším furt jen jídlo a uz mě to fakt nebaví. Když nechtějí, tak ať nejí, už je mi to fakt jedno. Nervy mám jen jedny.
Jako u nás, taky mi občas přijde, že neřeším nic jiného, než synovo jídlo. 😐
19. čer 2016
Ja mam zase otesanka ,porad by neco jedl a jeste bere moje 🙂
19. čer 2016
Joo. Nejlepsi zabava je vzit plny talir a hodit ho na zem. Nevim taky uz co vymyslet jen aby to jedla!
19. čer 2016
Taky mam dceru co je ziva skoro jen za vzduchu 🙂 uz se nerozculuju 🙂
19. čer 2016
Nejí ani ve školce?
20. čer 2016
alena36
autorTo nevím, oni tvrdí ze ano, ale asi moc ne
20. čer 2016
Moje dcerka je na tom podobně, včera jsem se zasmála, když poprvé vyslovila "mám hlad" a to podotýkám, že mluví úplně normálně, jen tohle větné spojení nějak neměla ve svém slovníku 🙂
24. čer 2016
Vitej v klubu...moje dite zrejme zije z par nad talirem...