icon

Proč jen moje děti nejí? Od narození řeším furt jen jídlo a uz mě to fakt nebaví. Když nechtějí, tak ať nejí, už je mi to fakt jedno. Nervy mám jen jedny.

avatar

Vitej v klubu...moje dite zrejme zije z par nad talirem...

19. čer 2016
avatar

Jako u nás, taky mi občas přijde, že neřeším nic jiného, než synovo jídlo. 😐

19. čer 2016
avatar

Ja mam zase otesanka ,porad by neco jedl a jeste bere moje 🙂

19. čer 2016
avatar

Joo. Nejlepsi zabava je vzit plny talir a hodit ho na zem. Nevim taky uz co vymyslet jen aby to jedla!

19. čer 2016
avatar

Taky mam dceru co je ziva skoro jen za vzduchu 🙂 uz se nerozculuju 🙂

19. čer 2016
avatar

Nejí ani ve školce?

20. čer 2016
avatar
alena36
autor

To nevím, oni tvrdí ze ano, ale asi moc ne

20. čer 2016
avatar

Moje dcerka je na tom podobně, včera jsem se zasmála, když poprvé vyslovila "mám hlad" a to podotýkám, že mluví úplně normálně, jen tohle větné spojení nějak neměla ve svém slovníku 🙂

24. čer 2016