
19 / 29
20tt
neuveritelneee!!!!! 😀
15. zář 2010
Jé, to je sranda, takhle jsem vypadala asi po týdnu těhotenství 🙂
15. zář 2010
No ty si snad děláš srandu? Tomu říkáš pupík?! Neber mě příliš vážně, mluví ze mě závist
15. zář 2010
No ty si snad děláš srandu? Tomu říkáš pupík?! Neber mě příliš vážně, mluví ze mě závist
15. zář 2010
alienka24
autorno tak je to v oblasti pupíku tak se tomu odvažuji říkat pupík 🙂)
15. zář 2010
jůůů ali už se klube, paráda
15. zář 2010
@alienka24 tomu rikam pidi brisenko,ale uz se trosku klube ;)Jen tak dale🙂Tesim se na pristi fotecku!!!!
21. zář 2010
Konečně někdo, kdo má podobné bříško jak já 😀
24. zář 2010
ale jo už začina se klubat--)