Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  myisiska1
  12. led 2011    Čtené 0x

  Můj druhý porod

  Co se týče porodu, tak ho přeju fakt všem maminkám. V 18h jsem byla ve škole na wc a nějak jsem čůrala podezřele dlouho a nešlo to zastavit. Jinak se nic nedělo, tak jsem si počkala, až škola skonči (18.30) a přijede pro mě manžel - rychleji by stejně nepřijel a já byla v pořádku, tak jsem nešířila paniku. Cestou domů jsem už měla slabé kontrakce. Šla jsem s pravdou ven. Doma jsem si dala sprchu a tím to pořádně začalo. Okamžitě nastaly kontrakce po 5 minutách. Zavolali jsme hlídání Honzíkovi a čekali doma. Honzík skoro plakal, jak jsem měla kontra a byla v křeči. Pořád se ptal, co se děje. Vysvětlovali jsme, že se za chvilku narodí bráška a on musí k dědovi. Vzal to jako dost dobrý nápad a to ho uklidnilo. 
  19.45 jsme dorazili na příjem. PA mě prohmatala - otevřená na 3 prsty. Natočili monitor a šlo se na porodní box. Vzala jsem si nadstandart, což se nakonec ukázalo za zbytečné. 20.30 Jsme se tedy "ubytovali" a přišla PA se domluvit na nálevu, který jsem rozhodně chtěla. Že mě ale ještě chce zkontrolovat. Jen se koukla a řekla, že nálev tedy rozhodně nestihneme. Koukala jsem na ni dost vyjeveně. Zatím byl trochu čas, tak jsem se šla aspoň za 500Kč vyčůrat  
  20:50 jsem si cinkla na PA, protože už jsem měla pocit na tlačení. Chvíli mě ještě přemlouvala, ať netlačím, že si během minutky vše nachystá. Přišlo mi to jako věčnost. Pak jsem párkrát zatlačila, aby hlavička sestoupila. Asi ve 21:10 začal samotný porod (čas už je pouze orintační). 3x jsem zatlačila a byla venku hlavička. Chvilku jsem si odpočinula a na další zatlačení byly venku ramínka a pak celé miminko (21:25). 3400g a 49cm. Tak pohodový porod prý už dlouho neměli. 
  Přšla paní doktorka a píchli mi včeličku na odloučení placenty. Pak mě zkontrolovala a chtěla zašít. Jenže nebylo co  
  Jáju jsme měli u sebe asi 2 hodinky a kochali se s manželem pohledem na ten uzlíček. Byl krásný. Strašně jsem řvala štěstím.

  Doma z porodnice - paráda 🙂 Už se těším, až se vrátí domů i Honzík. Moc moc mi ten rošťák chybí

  23 dní...kdybych rodila dneska, vůbec bych se nezlobila. Už aby byl venku...

  Už jen 30 dní do TP...začalo to utíkat

  Tak kočárek už je doma. Tedy u pradědečka

  TP opět posunut, takže nám do porodu zbývá už jen 61 dní...

  Dnes nás čeká pohádkový les...

  Tak je tu začátek 7. měsíce a s ním 3. trimestru... 98dní do porodu

  Jsme větší, takže jsme trochu poskočili. TP stanoven na 25.1.2011.Na ultrazvuku jsem vyfasovala velice nepříjemnou paní doktorku, takže jsem si ho moc neužila.Hlavní je, že jsme zdraví

  143 dní do porodu....vůbec to neutíká ☹