icon

Jsme větší, takže jsme trochu poskočili. TP stanoven na 25.1.2011.Na ultrazvuku jsem vyfasovala velice nepříjemnou paní doktorku, takže jsem si ho moc neužila.Hlavní je, že jsme zdraví

avatar

peknej termin, hlavne ze nebude v prosinci 😀

20. zář 2010