
15 / 29
24tt a +3kg
No týjo, takhle nevypadám ani po 6 měsících od porodu 🙂 Závidím. Já už od 16tt chodila s bubnem 🙂
13. říj 2010
no pekny...roste, roste🙂
13. říj 2010
Teda, jak je možný, že ti bříško vůbec neroste? To budeš mít na konci břicho, jak jiný ženský ve 4. měsíci. Ale zase se s ním nebudeš muset tahat :o)
13. říj 2010
Fakt se těším, až sem dáš fotku tak ve 36tt. Krásná boulička