
11 / 29
28tt +4kg
Hezký 🙂
10. lis 2010
nádhera :o)
10. lis 2010
ju takovej malej krasnej pupíček
10. lis 2010
Taky mini pupík. 😀 Kdybys viděla můj buben a to jsem taky 28.tt.
10. lis 2010
Jůůůů pupendo 🙂 těším se na fotečku za 3 týdny 🙂
10. lis 2010
ju no parada jak rostete -)
10. lis 2010
To je ale břišenko... a kde máš schované to mimčo? 🙂
12. lis 2010
Jsi jista ze to Vase miminko nosis Ty ???? Ukaz fotku manzela!!! 🙂))))
.....Ja mela takove brisko myslim ve 13TT;)
16. lis 2010
jsem v šoku🙂.Takovej pupíček bych chtěla mít🙂
25. lis 2010
Krásný....