icon
11 / 29
28tt +4kg
avatar

Krásný....

10. lis 2010
avatar

Hezký 🙂

10. lis 2010
avatar

nádhera :o)

10. lis 2010
avatar

ju takovej malej krasnej pupíček

10. lis 2010
avatar

Taky mini pupík. 😀 Kdybys viděla můj buben a to jsem taky 28.tt.

10. lis 2010
avatar

Jůůůů pupendo 🙂 těším se na fotečku za 3 týdny 🙂

10. lis 2010
avatar

ju no parada jak rostete -)

10. lis 2010
avatar

To je ale břišenko... a kde máš schované to mimčo? 🙂

12. lis 2010
avatar

Jsi jista ze to Vase miminko nosis Ty ???? Ukaz fotku manzela!!! 🙂))))
.....Ja mela takove brisko myslim ve 13TT;)

16. lis 2010
avatar

jsem v šoku🙂.Takovej pupíček bych chtěla mít🙂

25. lis 2010