
9 / 29
31tt
alienka24
autorvelikost miminka nemá s velikostí bříška nic společného 🙂
1. pro 2010
Šťastná to žena....
1. pro 2010
no u nás oooobr břicho bude odpovídat oooobr miminku 🙂.
1. pro 2010
to je pidi pupík😉
1. pro 2010
krásný bříško 🙂 já jsem měla takový asi ve 14tt 😅
1. pro 2010
to je krásný malilinkatý bříško 🙂
1. pro 2010
jsem zvědavá na tvůj pupík v 38.týdnu:),jinak super,já jsem také měla takovej u prnvího těhu🙂
1. pro 2010
ali, troufám si říct, že takový bříško jsem měla v 16. týdnu - když kouknu na fotku co mám v albu a na tvojí :o)
1. pro 2010
Tiše závidím...ale u prvního těhotenství jsem vypadala podobně =)
1. pro 2010
takové bříško jsem měla asi v 15tt 😀
1. pro 2010
Hezké bříško... Takové jsem měla na začátku těhu 😀 Ať hezky roste a jste zdravé 🙂
2. pro 2010
krásný břiško jen tak dál -)
12. pro 2010
a kde je to miminko schovaný? 😀 to bude pěkný drobeček co? 🙂