
8 / 20
první kousek pro miminko
Nádherné....můžu se zeptat, kdes to sehnala?
9. srp 2010
první kousek a hned tak moc krásný🙂))
9. srp 2010
alienka24
autorv Chico krámku
9. srp 2010
Už jsem si to našla, no moc pěkný 🙂
9. srp 2010
@miriska muzu poprosit kde jsi to nasla?
9. srp 2010
@rozmarynek Jéé, to jsi mě špatně pochopila, prosila jsem Alienku, aby hodila foto a ona už ho tu měla, tak jsem psala, že jsem si to už našla tu fotku 🙂
9. srp 2010
@miriska aha 🙂 tak to jsem pochopila spatne 🙂 hahaha
9. srp 2010
Ta je krásná 🙂