
7 / 9
11+1tt
jeeee, super🙂 gratulace!
14. črc 2010
krásný super🙂
14. črc 2010
krásná fotečka, gratuluji!!!
14. črc 2010
krasne miminko mas 😀
14. črc 2010
Ještě fazůlka, počkej až bude sněhuláček... to je taky roztomiloučký 🙂 Gratulujeeeeeeem a přejeme ať je vše v pořádku ...
23. črc 2010
krása! 🙂
28. črc 2010
no super nádhera --)