hcg 922...jsem těhotná 🙂
Gratulace obrovská🙂🙂..úpně cítím ten pocit když mě řekli: "Vy jste paní Jáglová těhotná?a já: no asi jo a pan doktor :Ano, hCG 3181..jste těhotná!" 🙂))
3. čer 2010
Gratuluji a moc si užívej těhulkování, ať je vše v pořádku a za pár měsíců ten nejkrásnější uzlíček v náručí......
3. čer 2010
gratuluji... 🙂 už se těším až toto někdy v létě, na podzim, taky uvidím 🙂
3. čer 2010
gratuluji --))
3. čer 2010
GRATULUJI 🙂MOOOC!!!!