icon

tak Anička se narodila v 11:40hod, 5.2.2011 a měřila 50cm a vážila 3680g

avatar

Gratuluji!!!!!!!!!!!!!

9. únor 2011
avatar

moc gratuluji,krasne miry........vubec nechapu kde jsi ji schovavala

9. únor 2011
avatar

Gratuluju!

9. únor 2011
avatar

Moc,moc gratuluji..Téda takové krásné míry a ne bříšku nebylo nic vidět-úžasné..
Ať je jen a jen zdravá a dělá samou radost..😉

9. únor 2011
avatar

gratulace🙂. taky nechápu kde si ji schovávala🙂

9. únor 2011
avatar

je nádherná. moc gratuluju! přeju jen to dobré 🙂

10. únor 2011
avatar

Velikááá gratulace k Aničce, ať Vám dělá jen samou radost.

11. únor 2011
avatar

je nádherná MOOOOC gratuluju.... hrozně to uteklo... nedávno jsi přišla s tím že máš // a ted už koukám na fotku maličké.. 🙂

12. únor 2011
avatar

Ali je moc krásná :o)) tak hlavně, ať dělá jen radost :o))

14. bře 2011