icon

tak velký utz. ve 20tt dopadl na výbornou, malá je stopro holčička a má se čile k světu, místa má v bříšku dost a má všechno co má jako zdravé miminko mít 🙂

avatar

Moooc gratuluju 🙂

15. zář 2010
avatar

to je skvělá zpráva 🙂

15. zář 2010
avatar

Gratuluju

30. zář 2010