Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
anabella_lee
8. lis 2017
Konecne dome:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
anabella_lee
3. lis 2017
Spolecna fotka s moji princezničkou:heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
(2 fotky)
anabella_lee
2. lis 2017
Jak jste to mám maminky drive narozenych deti udelaly se starsim sourozencem ktery chodil do skolky aby nenakazil miminko. Premyslim zda ho nechat nejakou dobu doma jak nas pusti at se minimalizuje riziko. Ale skolku a deti ma moc rad a doma se po tydnu uz nudi
Zobraz celou zprávu
anabella_lee
2. lis 2017
Konecne jsme druhy den spolu na jinem oddeleni.bojujeme jeste s nizsi teplotou.ma vyhrivaci podlozku kde by se melo po stupinku snizovat az bude cely den bez toho tak by bylo vyhrano.jde to zatim pomalu protoze nema zadne tukove zasoby.snad jeste tyden a budem doma
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
anabella_lee
29. říj 2017
Bojujeme .je to holka sikovna. Drzte nam palce at ji mam brzy u sebe.
Zobraz celou zprávu
(2 fotky)
anabella_lee
28. říj 2017
Drzte prosim palce aby mala na te jipce nemusela byt dlouho.
Zobraz celou zprávu
anabella_lee
13. lis 2013

Prosím maminky, udělejme radost dětem v Klokánku: 

Pojďme vytvořit hezké Vánoce dětem, které nemají to těstí, že mohoumít vedle sebe mámu a tátu, kteří by je milovali ... dětské o i nesmějíbýt o Vánocích smutné!!!Tato akce vznikla na podporu dětí v dětských Klokáncích.Klokánek je zařízení spadající pod Fond ohrožených dětí R a jsou zde děti snad s nejtragi tějším osudem: děti týrané psychicky a fyzicky,pohlavně zneužívané, odebrané rodičům z důvodu nelidskéhoacházení, špatné péče, aj. Jsou zde děti od 0 do 18-ti let věku.Právě proto, aby se smály i o i dětí z Klokánku, vznikla akce Vánoce patří dětem, do které by se ráda zapojila také Ostravská univerzita v Ostravě.Sta í málo. Do krabice od bot dát pár drobností a dáreček předat na sběrné místo. Všechny krabice budou předány vybraným Klokánkům v ČESKÉ REPUBLICE .

.POPIS JAK NA TO:

Klasickou krabici od bot včetně víka (standardní krabici ne velkou odkozaček) polepte dárkovým papírem a naplňte dárečky pro děti - věcmi pro chlapce nebo holčiku ve věkové kategorii 2-4, 5-9 nebo 10-14 let.Krabici prosím označte etiketou, aby bylo jasné, pro koho je krabice určena. Vítaná je směs obleč ení, hraček,školních potřeb, hygienických potřeb a sladkostí,  dle vlastního uvážení. Takto zabalený a označený dárek odevzdejte nebo pošlete vnitřní po tou na sběrné místo - na rektorát univerzity p. Ritě Chocholoušové, a to nejpozději do 30. 11.2013. Po tomto datu Ostravská univerzita v Ostravě zajistí doruč ení v ech dárečků do Klokánku. 

Společně d o k á e me  V á n o c e  t ě m t o  d ě t e m  u d ě l a t  k r á s n é , p r o t o ž e   Vánoce patří DĚTEM!!!

Čti celý článek