icon
39 / 43
avatar

Tak tady ta knížka u nás vede na celé čáře. naše Kristýnka už podle obrázku pozná, co je to za říkánku a odříkává ji už sama. Umí to nazpamět. Ale v reálu to vypadá, jako kdyby uměla číst. Však jsem ji ju taky snad 100x přečetla. Má ji strašně ráda, od malinka až do teď.

26. říj 2011
avatar
andara
autor

@sebestka ano, přesně-naše to taky umí říkat🙂 Čteme jí pořád

26. říj 2011
avatar

taky máme a malej ji má taky moc rád 😵...

15. bře 2012