
6 / 30
taky děda:-)
No jo,už jsem to našla nová kolekce. Mají i policistu: http://www.zbozi.cz/p697482-lego-duplo-5678-pol...
2. únor 2011
andara
autorJj nejaka novinka, na tohle jsme narazili v Pompu 🙂
2. únor 2011

No jo,už jsem to našla nová kolekce. Mají i policistu: http://www.zbozi.cz/p697482-lego-duplo-5678-pol...
Jj nejaka novinka, na tohle jsme narazili v Pompu 🙂
to je nová kolekce,ne? to vidím poprvé.