icon
15 / 30
Novinka:-)
avatar

Mě se líbí ten set s mostem,jak je tam jen ijáček a prasátko.

18. bře 2011
avatar

to vypada fakt skvele! jdu shanet 😉

18. bře 2011
avatar
andara
autor

@benjik jj to mně se taky líbí, však na něj dojde🙂

@simlenka sice je tam pár kostek, ale je to moc pěkný, ten medvídek je suprovej!

18. bře 2011
avatar

taky jsem na to už koukala, škoda, že to lego je tak drahé, leze to do peněz 😀

18. bře 2011
avatar
andara
autor

@vendulka pravda pravda, ale zase vydrží snad všechno, kostky jdou dát do myčky atd. A nás zásobuje hlavně děda, vždy koupí nějakou tu malou sadu, která stojí třeba kolem stovky🙂

18. bře 2011
avatar

tak v těch malých sadách krom jednohoi pajďuláku a kostky nic není 😀

18. bře 2011
avatar
andara
autor

@vendulka to jo, ale je to hezký🙂

18. bře 2011
avatar

hlavně je výhoda,že se dají dílky koupit i jednotlivě,třeba u nás bude potřeba hodně koníků🙂

18. bře 2011
avatar

tak to je jediné, co zatím doma máme. Barča to dostala dárkem. Kdyby bylo levnější, bylo by to lepší.

4. kvě 2012