icon
7 / 373
krásnééé....
avatar

to jsem delala loni 🙂

22. říj 2012
avatar

@lutrest a jak se to dělá? Vypadá to moc pěkně.

22. říj 2012
avatar

@zuhur nafoukneš si balonek na požadovanou velikost, pak to omotáš bavlnkou, režnou nití, drátkem...čím chceš a zafixuješ...třeba škrobem ve spreji...necháš uschnout, opatrně propíchneš balonek, vyndáš a hotovoo 🙂

22. říj 2012
avatar

omotala jsem balonek bavlnkou a natřela jsem to vodním sklem po zaschnutí to ztvrdne a balonek vypustím a vyndám a je hotovo, delala jsem koule i zvonečky a davala jako PF rodině

22. říj 2012
avatar
22. říj 2012
avatar

@lutrest nebo tím sklem...🙂 šikulka....

22. říj 2012
avatar

@andelkaprdelka @lutrest děkuju za radu. Asi vyzkoušíme baňky na stromeček.

22. říj 2012
avatar

@lutrest mohu se zeptat kde se dá koupit to tekuté sklo? 🙂

22. říj 2012
avatar

@brambuurka Ja koupila ve stavebninach

23. říj 2012
avatar

@brambuurka v drogerii, nebo tam kde mají barvy

23. říj 2012
avatar

Dalo by se to zafixovat i lakem na vlasy? 🙂

26. říj 2012
avatar

@lilinka07 já myslím, že určitě..nějákým s extra silnou fixací určitě...🙂

26. říj 2012
avatar

@andelkaprdelka
@lilinka07 nemyslim, to by vlasy museli byt po prelakovani rovnako fixnute :DD a s takym lakom som sa este nestretla, obvzlast, ked propaguju ako nelepia a su pruzne... , podstata fixacie je, ze sa vlakno pred namotanim do vybraneho tvaru namoci do skrobu ci vodneho skla... vodne sklo staci natriet.
postup k stromceku tu a viac : https://www.modrykonik.cz/blog/vladiella/album/...
https://www.modrykonik.cz/blog/vladiella/album/...
tak vela stastia pri tvorbe 🙂

13. pro 2013