icon
10 / 373
úžasný věnec....
avatar

odkud to je prosim?

23. říj 2012
avatar

@hrozinka to je z anglické stránky ☹ ale dá se to snadno vyrobit...možnáá i někde koupit...kdyžtak hodím odkaz, jestli na to narazím 🙂

23. říj 2012
avatar

@andelkaprdelka
@hrozinka Holky, mám pro vás návod! http://www.recapturedcharm.com/2010/11/holiday-... pak mi pošlete fotku vašeho věnce, já se do něj chci pustit 🙂 ještě sehnat takové krásné vločky!

25. říj 2012
avatar

@harley26 jééé děkuji....🙂 já jsem zapomněla, kde jsem to hledala 🙂 si nejlepší....

25. říj 2012
avatar

ten je úžasný..

25. říj 2012
avatar

@harley26 Podobne pekne vlocky najde v drogerii Rossmann 🙂
Uz mam nakoupeno navyrobu, tak jak bude chvilka casu, jdu do toho, vypada naaadherne!

26. říj 2012
avatar

@katunka82 v pondeli tam vyrazim 🙂 dik za tip

27. říj 2012
avatar

tak to mam připraveno a jdu zkusit vyrobit držte mi palce pak dám fotečku jak se povedl nebo ne 😀

8. lis 2012
avatar

@kacilinka2 držím ..určitě se povede...

8. lis 2012
avatar

stejnej jsem dělala minulej rok jen v jiných barvách 🙂 vypadal krásně 🙂 a pak přišla sousedka a ptala se kde jsem ho kupovala že si ho chce koupit taky 😀

9. lis 2012
avatar

@tynyna 🙂 klasika...jak něco uděláš osobně, hned si všichni myslí, že sis to koupila, nebo to za tebe dělal někdo jiný 😀

10. lis 2012
avatar

holky kolik jste potřebovaly tý vlny a jak se to pak spojí do toho kruhu ?

30. říj 2013
avatar

@michala1989 v kreativných potřebách nebo v galanterii prodávají takové koule.....ted nevím z jakého materiálu..a ty se dají omotat, takže by se toho materiálu na omotání nespotřebovalo tolik....

30. říj 2013
avatar

To je skvělý, chvíli tu brouzdám po koňovi a už zase nevím, co letos dělat dřív 😀

22. lis 2013
avatar

@hlasil 😀 ani já ne...ale stopro něco budu tvořit doma...pač ty ceny v obchodech jsou šilený ☹

22. lis 2013