
14 / 373
když není třeba místo :-) velmi "úsporné" řešení:-)
tak u nás, i kdyby měl být stromeček zavěšený na stropě, tak musí být 🙂
22. říj 2012
andelkaprdelka
autor@wojcle jojo stromeček je prostě..."základ" Vánoc....
22. říj 2012

tak u nás, i kdyby měl být stromeček zavěšený na stropě, tak musí být 🙂
@wojcle jojo stromeček je prostě..."základ" Vánoc....
taky řešení, proč ne 🙂