
22 / 373
ta kytička z ozdob je prostě dokonalá....
andelkaprdelka
autor@michala1989 mohu se kouknout, jestli nenajdu podrobný popis...řekla bych, že je to nějáká koule, nebo něco podobného, kde jsou nalepené ozdoby...pak nějáká tyčka...květináč...určitě kouknu
30. říj 2013
Taky bych poprosila postup pokud najdete
20. říj 2014
kde najdu nějaký postup jak vyrobit?