
30 / 373
úžasný ovocný stromek...otázka je, jak dlouho zůstane "čerstvý"...
bylo by to super třeba na štědrovečerní stůl jako takové malé ozvláštnění 😉
25. říj 2012
andelkaprdelka
autor@ezenduska to jo...mě se taky moc líbí...akorát bych ho udělala možná malinko menší, aby se rychleji "zbaštil" 🙂
25. říj 2012
dokud se nesní 🙂