
52 / 373
nádherný stromek...k dostání v Ikea :-)
andelkaprdelka
autor@alice35 vážně ne??? holky psaly, že ho tam mají ☹ tak třeba ho ještě navezou ...
29. říj 2012
možná jak v jaké Ikei? jsem z Brna, budu to sledovat, pže se mi fakt líbí :o)
30. říj 2012
v Praze na Černém mostu ho také neměli.o(
1. lis 2012
ten se mi moc líbí, ale v ikei jsem ho nenašla :o(