icon
59 / 373
bílo-červená Vánoce??? noo proč nééé :-)
avatar

studeny obrazok ,brr

22. říj 2012
avatar

@basimka to jo...ale tak třeba se to někomu může líbit 🙂

22. říj 2012
avatar

@andelkaprdelka ved som nenapisala ze je to skarede ,ale studene 🙂

22. říj 2012
avatar

@basimka je no....já mám taky radši "teplejší" odstíny 🙂

22. říj 2012
avatar

Ledové království 🙂 ...pěkné, ale nechtěla bych doma 🙂

8. pro 2012
avatar

Takové severské Vánoce...

17. pro 2012