
59 / 373
bílo-červená Vánoce??? noo proč nééé :-)
andelkaprdelka
autor@basimka to jo...ale tak třeba se to někomu může líbit 🙂
22. říj 2012
@andelkaprdelka ved som nenapisala ze je to skarede ,ale studene 🙂
22. říj 2012
andelkaprdelka
autor@basimka je no....já mám taky radši "teplejší" odstíny 🙂
22. říj 2012
Ledové království 🙂 ...pěkné, ale nechtěla bych doma 🙂
8. pro 2012
Takové severské Vánoce...
17. pro 2012
studeny obrazok ,brr