icon
67 / 373
úžasný "přírodní" stromek...
avatar

nadherne

22. říj 2012
avatar

@basimka krásná a levná dekorace vid??...

22. říj 2012
avatar

tak to si spravim len neviem na com to je napichane aby to tak pekne drzalo 🙂

22. říj 2012
avatar

@basimka: určitě to půjde do floristické hmoty ( taková ta zelená nasákavá) v Kiku ji prodávají i v různých tvarech

25. říj 2012
avatar

Dumyslen

13. lis 2012