
67 / 373
úžasný "přírodní" stromek...
andelkaprdelka
autor@basimka krásná a levná dekorace vid??...
22. říj 2012
tak to si spravim len neviem na com to je napichane aby to tak pekne drzalo 🙂
22. říj 2012
@basimka: určitě to půjde do floristické hmoty ( taková ta zelená nasákavá) v Kiku ji prodávají i v různých tvarech
25. říj 2012
Dumyslen
13. lis 2012
nadherne