icon
72 / 373
šištičkový věnec...
avatar

wauuu

22. říj 2012
avatar

uz vim co vyrobim z tech sisek co mi Martinek donesl z lesa🙂

23. říj 2012
avatar

@dilemma tak hezké tvoření.....🙂

23. říj 2012
avatar

@andelkaprdelka dekujiiiii🙂

23. říj 2012
avatar

potřebuju také nějaký věnec na dveře tak možná tento vyzkouším ale nevím jestli ještě seženu šišky

25. říj 2012
avatar

V jednduchosti je krasa, ze?

29. říj 2012