
72 / 373
šištičkový věnec...
uz vim co vyrobim z tech sisek co mi Martinek donesl z lesa🙂
23. říj 2012
andelkaprdelka
autor@dilemma tak hezké tvoření.....🙂
23. říj 2012
@andelkaprdelka dekujiiiii🙂
23. říj 2012
potřebuju také nějaký věnec na dveře tak možná tento vyzkouším ale nevím jestli ještě seženu šišky
25. říj 2012
V jednduchosti je krasa, ze?
29. říj 2012
wauuu