
158 / 373
joo v jednoduchosti je krása...
andelkaprdelka
autor@basimka krásné, jednoduché a efektní, že???
23. říj 2012
uz rozmyslam kde splasim taky pohar alebo vazu
23. říj 2012

@basimka krásné, jednoduché a efektní, že???
uz rozmyslam kde splasim taky pohar alebo vazu
toto si spravim krasne a este tam nasukam orechy