icon
158 / 373
joo v jednoduchosti je krása...
avatar

toto si spravim krasne a este tam nasukam orechy

23. říj 2012
avatar

@basimka krásné, jednoduché a efektní, že???

23. říj 2012
avatar

uz rozmyslam kde splasim taky pohar alebo vazu

23. říj 2012