
181 / 373
ááá adventní perníčky...
andelkaprdelka
autor@petulkaw to jo...taky bych je zabalila...přeci jenom....práší se...že jo....a bude to větší "překvápko"...
3. pro 2012
je to fajn nápad
3. pro 2012

@petulkaw to jo...taky bych je zabalila...přeci jenom....práší se...že jo....a bude to větší "překvápko"...
je to fajn nápad
bylo by lépe je zabalit