icon
204 / 373
krásné vstupní dveře...ááá
avatar

tak tohle je užasný to určitě udělám protože přesně takévé máme vchodové dveře.

28. říj 2012
avatar

@sjusi udělej...bude to naprosto krásné....

28. říj 2012
avatar

pokusím se o to

28. říj 2012
avatar

ještě bych potřebovala u tohodle radu,na co mám navázat ty větvičky.

30. říj 2012
avatar

@sjusi a co zkusit navázat jednu na druhou???...víš postupně....nějákým zeleným drátkem...nebo provázkem....a nebo na obyčejný rovný klacek...nebo větvičku...stejně to tím jakoby obalíš...

30. říj 2012
avatar

pravda,díky bohu že tě tu máme takovou šikulku jako jsi ty a s tak skvělími nápady co nám tu denně dáváš.Za všechny ti moc děkuju

30. říj 2012
avatar

@sjusi není zač....🙂 jsem ráda, že se někdo inspiruje...🙂 a já se moc těším, až nám vyjde domeček, a budu se moc realizovat.....takovéhle věci jsme dělala hodně doma, když jsme ještě bydlela s našima....🙂 ted máme malý byt...ale...i tak mě to baví 🙂

30. říj 2012
avatar

chápu,my bydlíme v baračku ale s více rodinama ale prostoru tu máme haba děj takže díky tobě začnu vyrábět věci které u tebe v albu nacházím.Neboj taky se dočkáš a pak mužeš tvořit o sto 6

30. říj 2012
avatar

@sjusi děkuji.....nooo to budu tvořit...až se ze mě bude kouřit 😀

30. říj 2012
avatar

to teda jo.já se dnes chystám na ten šiškový věnec tak jsem zvědavá jak dopadne

31. říj 2012